• Страхотна стойност
  • New
Кабел flex кабели фибростъкло, FC / PC, FC/PC, 3.0 mm,однорежимный 9/125, дуплекс, до ФК ФК 35Meters

Кабел flex кабели фибростъкло, FC / PC, FC/PC, 3.0 mm,однорежимный 9/125, дуплекс, до ФК ФК 35Meters

 
BGN 44.80

Продукти
На склад

Всички покупки могат да бъдат върнати в срок от 14 дни от датата на закупуване за пълно връщане или замяна.2
Вибрация
db
≤0. Ние ще отговорим на всеки въпрос в рамките на 24 часа (с изключение на почивните дни и официалните празници ). Всички вносни мита и данъци са отговорност на купувача. Стока повредени или липсващи компоненти не подлежат на връщане
Свържете се с нас надяваме се, че сте доволни от нашия продукт и обслужване и, на свой ред, наградите ни петзвезден рейтинг., Ltd е водещ производител, предлагаща оптични предаватели, оптични пач-въжета и оптичен обзавеждане.3
Возвратная загуба
db
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Работна дължина на вълната
нм
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Взаимозаменяемост
db
≤0.
Търговия на едро купувачи, моля свържете се с нас Преди да наддават! ! ! ! ! ! ! !
Гаранция и връщане ние предлагаме гаранция за подмяна на 1 година и гаранция за поддръжка за 3 години.0 дължина на кабела; подгоняйте
Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка. Ние Ви молим да се свържете с нас веднага, преди да ни дадете неутрална или отрицателна обратна връзка.
Технически Характеристики :
Параметър
Единица за измерване
FC, SC, LC / бронирани гъвкав проводник влакна
ST, MU
MT-RJ, MPO
Е2000
См
ММ
См
ММ
См
ММ
См
КОМПЮТРИ
UPC
БТР
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
БТР
Затихване(типично)
db
≤0.


Характеристики

търговска марка:
EB-LINK
Номер На Модела:
EBSD6FCFC035
Състояние:
НОВО
Дължина на кабела:
35 метра
Жак И:
FC
B Конектор:
FC
тип кабел:
Дуплекс
Диаметърът на ядрото наслаждаваме:
9/125
Тип На Фибри:
Однорежимный режим
Цвят:
Жълт
Диаметърът на влакното:
3.0 мм
Конфигуриране на:
Поддръжка

Може и да ви хареса