• Страхотна стойност
  • New
Големи кръгли месингови медни висящи обеци за жени 2018 Нова мода Модни обеци Бижута Аксесоари

Големи кръгли месингови медни висящи обеци за жени 2018 Нова мода Модни обеци Бижута Аксесоари

 
BGN 3.63
BGN 3.00

Продукти
На склад

Размер : 6 * 4 см тегло : 15 г Материал : Сплав, Природен камък Повод : Годишнина , Сватба, парти, рожден ден, годеж, празник, всеки ден, подарък


Характеристики

Марка:
EXYNLON ​​
Тип метали:
медна сплав
Произход:
CN (произход)
Стил:
Етнически
Изящни или Мода:
Мода
Номер на модела:
E020629-E020630
Тип артикул:
Обеци
Тип обици:
Обеци на капка
Форма модел:
ГЕОМЕТРИЧЕН
Материал:
Метал
Пол:
Жени
Коледа:
Обеци за жени
Дамски бижута:
Обеца. в очакване
зелени обеци:
дамски обеци 2017
етнически обеци:
декорации за жени
дамски обеци за уши:
далечна котка
полилей:
бижута
обеци мъж:
обеци винедж
обеци злато:
сребърни обеци
новогодишни подаръци:
обици жени

Може и да ви хареса